Sosyal medya hesaplarınızı profesyonellere emanet edin. Sektörü analiz edip potansiyel ve mevcut takipçilerinize en kaliteli içeriklerle ulaşıyoruz. Çalışmaya dahil olarak etkinlikler düzenleyip kullanıcıların markanıza olan ilgisini arttırıyoruz. Çeşitli testler, çekilişler ve ilgi çekici yarışmalarla yeni kullanıcılara ulaşıp marka değerinizi arttırıp kullanıcıların sevgisini kazanıyoruz.

Sürdürülebilir İçerikler

İsminizin ya da markanızın hafızalardan silinmesini istemezsiniz. Bu yüzden sosyal medyada devamlılık önemlidir. Hitap ettiğiniz kitlenin ihtiyaçlarını araştırıp, öğrenip,     analiz ediyor, ardından size ve markanıza özel hazırlanan içerik stratejileri sayesinde takipçilerinizin beğenisini ve sadakatini kazanmanızı sağlıyoruz. Düzenli olarak özenle   yapılan paylaşımlar sayesinde, sizin ve markanızın mevcut takipçilerinizin ve potansiyel takipçilerinizin karşısına çıkmasını sağlıyoruz.

Sosyal medya ülkemizde en önemli iletişim ve paylaşım araçları arasında yer alıp kullanım oranını da günden güne arttırmaktadır. Durum böyle olduğundan dolayı hem kişisel hem de kurumsal olarak önem arz etmeye devam etmektedir. Öyle ki reklam sektörü dahi artık dijitale yönelmiş durumda. Dolayısıyla ister sosyal medya hesabınızın kişisel konumunu üst düzeye çıkarmak, ister kurumsal olarak firmanızın doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlamak için profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Sosyal medya yönetimi bu bağlamda ilk tercihiniz olabilir.

Hepimiz sosyal medya kullanıyor olsak bile bunu profesyonel anlamda yapan, çok daha geniş kitlelere ulaşırken doğru stratejiler belirleyen uzmanlar olduğunu unutmamak gerekiyor. Dolayısıyla sosyal medya danışmanlığı aslında günümüzde en önemli iş kollarından birisine dönüşmüş durumda. Kişisel hesaplar için de uygun paketler sunuluyor olması yeni fenomen ve influencer adayları için son derece pratik bir yol olarak görülmesini sağlıyor. Zira maddi kazanç olarak bakıldığında influencing popülaritesini arttırmış bir pazarlama tekniği olarak karşımıza çıkmaktadır.

Adana Dijital sosyal medya yönetimi konusunda tamamıyla uzman bir kadroyla çalışmaktadır. Böylesine derin bir kadronun aktif olarak çalışması ise profesyonel bir hesap yönetimini mümkün kılar. Zaten teknik olarak sosyal medyada yükselişin sembolü olarak belli başlı yol haritaları çıkarılmış durumda. Şirketimiz bu yol haritasına uygun bir standart belirleyerek çalışmaları aksatmadan sürdürmektedir.

Detaylı bir raporlama sunuluyor olması alınan hizmetin ne kadar şeffaf olduğunu anlamak için yeterlidir. Zira sosyal medya yöneticiliği dahilinde hesabınıza kaç kişinin eriştiği, gönderilerinizin etkileşim oranının ne kadar arttığı, mevcut reklam kampanyalarından ne kadar dönüşüm aldığınız, ne gibi bir gelişim ivmesi kazandığınız bu raporlarla periyodik olarak size aktarılır.

Dolayısıyla kişisel hesabınız kısa bir süre zarfında internet dünyasının yeni fenomenleri arasına girebilir. Bu sayede de farklı markalarla sponsorluk anlaşmalarına imza atabilir, çeşitli ürünler için işbirliği yapabilecek konuma erişebilirsiniz. Maddi anlamda sağlanabilecek kazancın yanı sıra manevi açıdan da büyük bir kitleye hitap edebiliyor olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Firmalar İçin Sosyal Medya Reklamcılığı

Bildiğiniz gibi iş dünyasında gelişmek sonu gelecek bir olay değil, daima devam eden bir süreçtir. Yeni insanlara ulaşma ihtiyacınızı anlıyoruz ve buna yönelik aksiyonlar alıyoruz. Reklamcılık ve dijital pazarlama sektörüne yıllarını vermiş uzmanlarımız sayesinde markanıza ilgi göstermeyen kullanıcılara reklam göstererek sonuç alamamak tarih oluyor. Kullanıcılar markanıza ihtiyaç duyduğu anda, çözümü sizde bulacaklar.
Detaylı analizler sonucunda hedef kitlenizi ve isteklerini saptıyor,
mutlak verimlilikle çalışıyoruz.

Çözüm Odaklı Reklamcılık

Şüphesiz en güzel reklam viral reklamdır. Akılda kalıcı ve ikna edicidir. İş ortağımız olan milyonlarca takipçili sosyal medya fenomenleriyle markanızın ya da isminizin tanıtımını yapıyoruz. Optimum geri dönüşler için kullanıcıyı rahatsız etmeden akılcı reklam stratejileri oluşturuyoruz.

PR Yönetimi

Sizin ve markanızın hakkınızda algı oluşturup insanların sempatisini kazanıyoruz. Sosyal medyada dolaşan dedikodulardan ve itibarınızı zedeleyecek yorumlardan haberdar olup anında müdahale ediyoruz. Bu olumsuz içerikleri hasıraltı edip, hakkınızdaki olumlu içeriklerden insanların haberdar olmasını sağlıyoruz.

Detaylı ve Şeffaf Raporlama

Sosyal medya hesaplarınızın bizim himayemizde kaldığı müddetçe kaç yeni takipçi kazandığı, hangi kitlelere ulaştığı, sosyal medyadaki varlığının ne kadar geliştiği, nelerin iyileştirilebileceği ve nelerin değiştirilmesi gerektiği konusunda size detaylı raporlar ve öneriler sunuyoruz.