Grafik Tasarım

Grafik tasarım, Markanız için en etkili pazarlama ve tanıtım yöntemlerine mi ihtiyacınız var? Grafik tasarım noktasında profesyonel desteği ile sizlere bu alanda hizmet sunuyor. Kaliteli görsel etkiyi elde etmek için yapmanız gereken ise sadece bizimle iletişime geçmek!

Markanızın farkını ortaya koymak ve yaratıcı gücün sınırlarını zorlamak adına gerçekleştirilen tüm çalışmalarda farklı olduğunuzu tüm dünyaya gösterebilme şansını elde edeceksiniz.

Birlikte adım adım grafik tasarım evrelerini inceleyelim ve sizler de bu doğrultuda bizimle gerçekleştireceğiniz çalışmada bilgi ve özveri unsurlarını tanıyın istiyoruz. Hazırsanız başlayalım;

Bir iletiyi yazılı veya görsel yoluyla, belirlenen bir hedef kitleye ulaştırmak için yapılan, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak tasarlanan afiş, ilan tahtası, dergi, logo, kitap, film tasarımı, animasyon gibi yaratıcılık gerektiren tasarımlar grafik tasarım alanında yer alır.

Grafik tasarım kendi bünyesinde, denge, vurgulama, karşıtlık, hizalama, hareket, oran, tekrarlama, yakınlık ve birlik gibi belirli sanatsal ölçütleri bulunmaktadır. Tasarım yapılırken bu grafik tasarım öğelerine dikkat edilerek oluşturulmalıdır.

Grafik tasarımı, yeteneğin, hayal gücü ile birleşerek düşünce, fikir veya iletilmesi istenen mesajın, teknoloji yardımıyla sergilenme sanatıdır. Dijital çözümlerin arasında oldukça geniş bir yer kaplayan grafik tasarım ile tüm projelerde etkili bir sunum elde edilebilmektedir.

İçeriğin en önemli olduğu dijital devirlerden birini yaşıyoruz, bu yüzden görselden, yazıya her alanda ince işlenmiş içeriklere ihtiyacımız var.

Grafik tasarım kurumsal kimlik inşasından sosyal medya yönetimi için hazırlanacak postlara ve kreatife çalışmalara kadar birçok alanda kendine yer edinmiş bir dijital unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

Elbette grafik tasarımın gücünü arkamıza alırken bunu da profesyonel bir şekilde gerçekleştirmeliyiz. Bu doğrultuda Adana Dijital sizlere hizmet vermekten ve destek sağlamaktan onur duymaktadır.

Profesyonel kişiler tarafından grafik tasarım yaptırmak istiyorsanız, Adana Dijital sizler için kapsamlı bir hizmet alanı ve etkili çözümler üretmek için çalışıyor mutlaka bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Adana Dijital’in grafik biriminde çalışan profesyonel tasarımcılar; şekil ve mekân ilişkisini görebilir, renkleri algılayabilir, hayal gücü geniş olup tasarımlarını çizgi yolu ile gösterebilir, sanatsal alanlarla alakalı, teknolojiyi yakından takıp eden, yeniliklere açık kişilerdir. Bu yüzden en iyiye odaklı çalışmalar Adana Dijital bünyesinde gerçekleştirilir.

Grafik tasarım alanında çalışan ekip arkadaşlarımız; ajansta bilgisayarla veya çizim masası üzerinde ve film ya da fotoğraf stüdyolarında çalışırlar. Proje için gerekli olan aksiyon modeli bazen masa başı, bazen de sahanın kendisi olabilmektedir.

Uygun koşul hangisi ise çalışmalar o alanda ve mekânda gerçekleştirilir. Grafik Tasarım mesleğini yapacak olan kişilerin sahip olması gerekli önemli nitelikler şu şekildedir;

* Tutarlılık
* Yaratıcılık
* Problem çözebilme
* Her zaman öğrenme
* Eleştiri yapabilme
* Sabır
Adana Dijital tam da bu donanımlara sahip ekip arkadaşları ile çalışmalar sürdürüyoruz.

Video Tasarım

Video, insanların dikkatini çekmenin ve bir mesaj iletmenin en iyi yoludur.

Ancak tutumları veya davranışları gerçekten değiştiren, insanları harekete geçmeye ikna eden videolar üretmek, daha iyisini yapmak anlamına gelir. Hedef kitlelerin düşünme şeklini anlamak, içeriği stratejik olarak yapılandırmak ve video tasarım sürecini yaratıcı teknikler kullanmakla ilgilidir.
Video tasarım bir noktada fotoğrafın başardığının çok daha ötesine geçebilen, insanları kitlesel olarak harekete geçirmenin en doğal yollarından birisidir. Bunu ürün tanıtımlarından şarkılara çekilen video klip ve tanıtım videolarına kadar gözlemlemek mümkündür. Video çekimi çok ciddi bir prodüksiyon gerektirdiği gibi aynı zamanda üretim aşamasının sonrasında da montaj ve kurgu gibi teknik aşamalara sahiptir. Dolayısıyla her anlamda profesyonellik gerektiren bir yapıdan söz edebiliriz.

Profesyonellik ise tek başına yeterli olmayabilir. Aynı zamanda ciddi bir ekipman gerekliliği, ekipmanlar için uygun ortamlar, çekimi güçlendirecek ambiyans ve tabii ki çekim ve teknik aşamaları başarıyla yönetebilecek bir ekip şarttır. Tüm bunların bir araya gelmesi ile başarılı bir reklam kampanyası yaratılabilir, milyonlarca kişiye ulaşan bir video klip çekilebilir ya da kitlesel bir hareketin başlangıcı için fitil ateşlenebilir.
Adana Dijital bu noktada size tüm gereksinimlerinizi sunabilmenin mutluluğunu yaşıyor.

İhtiyaç duyduğunuz tüm aşamalar için profesyonel destek alabilmenizin dışında video tasarım için gerekli analizlerin yapılmasında da etkili bir rol oynuyor. Çünkü videonun planlandığı şekilde insanlarda bir ilgi uyandırmasını sağlayan pek çok kıstas bulunuyor. Bunu yaş grubu, cinsiyet, konum gibi demografik detaylar etkilediği gibi videonun renk geçişinden hangi mekânlarda çekildiğine kadar pek çok dolaylı unsura bakarak anlayabiliyoruz.
Çeşitli projelere ve sektörlere hizmet verirken Perakende, Kurumsal ve Eğlence alanındaki işletmeler için ilgi çekici videolar konusunda uzmanız.

Adana Dijital, şirketinizin fark edilmesini sağlayacak geniş kapsamlı videolar hazırlama konusunda uzmandır. Videonuzu çekmek için doğru şirketi seçmek zor olabilir çünkü birden fazla özelliği destekleyen pek çok seçenek vardır. En iyi video tasarım listemizi oluşturmak için, birden çok hizmet hattı, firmanın boyutu ve endüstri odağı dahil olmak üzere en önemli olanları değerlendirdik.

Reklamlarda, belgesellerde, mutfak sanatlarında ve markalı içeriklerde çalışarak her türden izleyici ile bağlantı kuran videolar oluşturuyoruz.

Projeleri ilk fikirden son teslimata kadar her detayı ile ilgileniyoruz.
Adana Dijital en iyi markalar için, ajanslar ve sanatçılar için projeler üretmektedir. Kalite, deneyim ve verimlilik arıyorsanız, Adana Dijital tam size göre.